Trener Personalny  |  Iwona Piskorska  


Optymalne połączenie diety i treningu to klucz do sukcesu!

Dieta jest kluczowym czynnikiem drodze do wymarzonej sylwetki. 70% efektów stanowi odpowiednio zbilansowana dieta, pozostała część to trening i ewentualna suplementacja. Niezależnie od tego czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy czy zbudować masę mięśniową, bez bogato odżywczej diety nie uda Ci się osiągnąć zamierzonego celu.

Dieta to nie są tylko rozpisane na kartce posiłki z dokładnie wyliczonymi kaloriami, jedzone o określonych godzinach. Nawet najlepsza taka dieta staje się bezużyteczna, gdy jest uciążliwa i nie jesteśmy jej w stanie przestrzegać. To ma być Twój styl życia. Kiedy zrozumiesz, jaki wpływ ma jedzenie na Twoje zdrowie i samopoczucie, zaczniesz odżywiać się świadomie. Moim zadaniem jest nauczenie Cię, jak prawidłowo komponować posiłki, by były zdrowe, smaczne i jednocześnie proste w przygotowaniu.

Jak wygląda konsultacja?

  • Przeprowadzam wywiad zdrowotny i żywieniowy,
  • Przeprowadzam analizę składu ciała,
  • Omawiamy popełniane błędy żywieniowe,
  • Na podstawie wywiadu, przekażę Ci uwagi i wskazówki dotyczące zmiany nawyków żywieniowych,
  • Zaproponuję Ci plan działania.

Aby konsultacja przebiegła sprawnie a dieta i porady żywieniowe były jak najbardziej dostosowane do Twoich potrzeb i uwzględniały wszelkie schorzenia oraz cele, min. dzień przed konsultacją będę potrzebowała:

  • Wypełnionej ankiety,
  • Spisany dzienniczek żywienia z 7 dni,
  • Kartę pomiarów ciała,
  • Podstawowe badania (jeśli takie posiadasz, będą bardzo pomocne).

* Wszystkie powyższe materiały do wypełnienia oraz listę zalecanych badań wysyłam mailem odpowiednio wcześniej przed konsultacją.

Proponuję dwa schematy działania. Po pierwszej konsultacji możesz zdecydować się na ułożenie indywidualnego planu żywieniowego, w którym znajdziesz jak powinien wyglądać schemat posiłków w ciągu dnia, zalecane i przeciwwskazane dla Ciebie produkty, sposób obróbki oraz przykładowe przepisy. Otrzymasz także pomoce dodatkowe, które ułatwią Ci wdrożenie zmian z odżywianiu. Drugi schemat, jaki możesz wybrać to rozpisanie indywidualnie dopasowanej diety, tu nie musisz martwić się o to czy właściwie komponujesz posiłki, ponieważ ja robię to za Ciebie. Dostaniesz dokładnie rozpisaną dietę na 14 dni, która pomoże Ci w szybkim i zdrowym osiągnięciu efektów


realizacja © Studio BEST 2015


Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Instagram
Instagram
Instagram