Trener Personalny  |  Iwona Piskorska  


Iwona Piskorska -  Trener Personalny

Akredytowany Trener Personalny klubu City Fit w Rzeszowie
Wykładowca w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie w Warszawie

Jestem dyplomowanym Trenerem Personalnym, absolwentką Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz Dietetyki i Planowania Żywienia WSNS w Lublinie. Na bieżąco pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności min z zakresu technik manipulacji mięśniowo powięziowej oraz masażu leczniczego. Od najmłodszych lat aktywność ruchowa jest nieodzownym elementem mojego życia.
Moją pasją jest trening siłowy i od niedawna Runmageddon. W wolnych chwilach lubię „eksperymentować” w kuchni.

Do każdego treningu podchodzę z pełnym zaangażowaniem, dokładam wszelkich starań, by każdy trening był przyjemny i ciekawy, nie lubię monotonii. Podczas treningów zwracam szczególną uwagę na poprawną technikę oraz bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń, co gwarantuje pełną satysfakcję z osiąganych efektów. Wraz ze swoimi podopiecznymi nie tylko konsekwentnie dążę do osiągnięcia upragnionego celu, ale staram się również „zaszczepić” w nich zamiłowanie do wysiłku fizycznego.

Specjalizuję się w treningu siłowym, prozdrowotnym, kondycyjnym, treningu ukierunkowanym na redukcję tkanki tłuszczowej oraz kształtującym sylwetkę.

Niezależnie od tego czy chcesz spalić tkankę tłuszczową, wzmocnić mięśnie, poprawić wytrzymałość czy po prostu poczuć się lepiej- pamiętaj, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć ten cel.


realizacja © Studio BEST 2015


Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Instagram
Instagram
Instagram