Trener Personalny  |  Iwona Piskorska  


Trener Personalny - referencje

Jolanta Chmielińska- Moszczak

 • Profesjonalna, skuteczna i motywująca!!! W treningach nie ma ściemy! Jest za to rzetelna, porządnie przygotowana praca! Efekty super!!!!! Atmosfera bardzo przyjacielska i wspierająca!!! Polecam każdemu, kto chce popracować nad swoją kondycją, formą i zdrowiem!!!!!
Piotr Faciszewski

 • Iwona jest pierwszym trenerem personalnym, z którym współpracuję. Wcześniej z racji swojego schorzenia(mózgowe porażenie dziecięce) byłem pacjentem wyłącznie rehabilitantów i fizjoterapeutów. Hasło" trener personalny brzmiało dla mnie obco nieznajomo, nie wiedziałem, czego mogę spodziewać po kimś, kto w ten sposób określa swoją profesję i szczerze powiedziawszy na początku byłem sceptyczny, co do tego, treningi mogą mi w czymkolwiek pomóc. Moje obawy okazały się zupełnie bezpodstawne. Dzięki treningom zakres ruchu moich rąk zdecydowanie się zwiększył, a dzięki nieznanej mi wcześniej zastosowanej przez Iwonę metodzie rozluźniania mięśni, są one mniej spięte. Wierzę, że razem jesteśmy na początku pewnej drogi i uda nam się stopniowo dochodzić do coraz lepszych rezultatów. Dziękuję za wszystko, co udało się uzyskać dotychczas.
Iwona Bryk

 • Najlepszy Trener Personalny, z jakim pracowałam. Pełen profesjonalizm. Iwona to Trener, który łączy w sobie wszystko, co jest potrzebne, przewodnik, motywator, coach, i jak trzeba to przyjaciel w chwilach zwątpienia. Widać ze jest to jej miłość i pasja. Co dla mnie najważniejsze to podczas treningu czuje ze wiedza, którą posiada, nie tylko na temat treningu, ale także odżywiania, zdrowia, ciała, którą ciągle poszerza daje mi poczucie bezpieczeństwa. Polecam Wszystkim, którzy szukają doświadczonego trenera!!! A ja Iwonko dziękuje Ci za to ze mnie tak wspaniałe prowadzisz i dajesz „kopa” do działania, kiedy trzeba. POLECAM!!! Nie znajdziecie lepszego trenera w Rzeszowie.
Agnieszka Bryła- Koń

 • Iwona to nie tylko profesjonalistka w tym, co robi. To pasjonatka. Jak chcesz zacząć treningi i mieć świadomość, co się dzieje z Twoimi mięśniami i nie tylko polecam Iwonę.
Anna Futyma

 • Skuteczny, profesjonalny trening w miłym towarzystwie. Niestety mocno uzależnia! Gorąco polecam!!!
Katarzyna Zielińska

 • Każdemu, kto rzeczywiście chce nad sobą pracować, w 100% polecam Iwonkę. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w trening i przede wszystkim skuteczność treningów. I fantastyczna osoba.!
Elżbieta Rozmus

 • Polecam w 100% profesjonalna a zarazem przyjazna osoba.
Beata Halibart

 • Profesjonalna, ambitna dająca wycisk na siłowni. Ćwiczenia z Nią są jak narkotyk - uzależnia już po pierwszych zajęciach. Ćwicząc z Iwonką uświadomiłam sobie jak ważne jest wzmocnienie całego ciała i umysłu. Bardzo mocno polecam jest najlepsza w tym, co robi to jest Jej pasja.
Marzena Filim

 • Iwonka to najlepsza trenerka, bardzo profesjonalna, jest moją faworytką wśród trenerek i trenerów. Pasja, z jaką prowadzi treningi jest naprawdę imponująca. Polecam prace z Iwonką tym, którzy chcą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Miałam ogromne bóle głowy i kręgosłupa ,nie mogłam wstać z ławki. Po treningu u Iwonki bóle całkowicie zniknęły, a ja w końcu wstaje rano i na nic nie narzekam. Zdrowie to podstawa i nie można na nim oszczędzać. Chce mi się teraz żyć i śmiać. Polecam moją Trenerkę Iwonkę.
Magdalena Ordon

 • Najlepsza w Rzeszowie! Polecam każdemu, również z problemami zdrowotnymi. Pomoże, doradzi, zmobilizuje! Profesjonalna i dokładna w tym, co robi. Będziesz zadowolony/a - ja jestem i na pewno wrócę.
Ewelina Ostraszewska- Szluz

 • Iwonka to profesjonalistka! Polecam w 100%!!!
Iza Błażowska

 • Treningi z Iwoną zdecydowanie należą do tych, gdzie przyjemne łączy się z pożytecznym :) Iwona idealnie dobiera ćwiczenia w zależności od stopnia możliwości fizycznych oraz stopniowo zwiększa ich intensywność i trudność. Ćwiczenia dobrane dla mnie przez Iwonę poprawiły wiele aspektów, na których mi zależało - widzę efekty i mam motywację do ich dalszego utrzymania. Treningi odbywają się w bardzo miłej i otwartej atmosferze. Szczególnie podobało mi się podejście trenerki do przeprowadzenia pierwszych ćwiczeń na świeżym powietrzu - była otwarta na pomysł, miała zestaw przyrządów do przeprowadzenia profesjonalnego treningu na pobliskich bulwarach. Zdecydowanie polecam treningi z Iwoną ze względu na: profesjonalizm, zaangażowanie, otwartość i miłe usposobienie.
Klaudia Szydełko

 • Jestem pod opieką Iwony od kilku miesięcy. Indywidualne podejście do każdego. Bardzo pomocna, sympatyczna i rozmowna. Potrafi zmotywować największego lenia 🙋‍♀️. Moje wyniki są bardzo satysfakcjonujące. - 7.5kg - 11cm klatka piersiowa - 10cm brzuch - 8cm w biodrach - 6cm w udach Polecam!
Ewelina Kruk

 • Iwona to świetna trenerka. Jest bardzo cierpliwa, zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. Mogę ją o wszystko zapytać, przystępnie tłumaczy sens i działanie ćwiczeń. Przez cały czas trwania treningu kontroluje podopiecznego, poprawia błędy techniczne i motywuje. Ułożyła mi super plan treningowy, dostosowany do moich możliwości i oczekiwań. Na trening idę zawsze z uśmiechem i tak samo z niego wychodzę ;).

Zapraszam do współpracyrealizacja © Studio BEST 2015


Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Instagram
Instagram
Instagram